بازوی حجیم با کلیستنیکس

بازو کلیستنیکس

قوانین و حرکات ضروری برای داشتن بازویی حجیم با تمرینات کلیستنیکس

بازوی شما شامل دو قسمت جلویی (Biceps) و پشتی (Triceps) می باشد. این دو قسمت هر دو به یک اندازه در حجم و خوش فرم بودن بازوی شما مهم هستند. قبل از معرفی تمرینات مناسب برای این دو قسمت از بازو به یادآوری سه قانون برای افزایش حجم عضلانی می پردازیم:

• باید کالری دریافتی شما بیشتر از کالری مصرفی تان باشد.

• پروتئین دریافتی شما باید در حد قابل قبولی باشد.

• فرم هایی از حرکات معرفی شده رو انتخاب کنید که می تونید اونها رو بین ۶ الی ۱۲ عدد انجام دهید.

حرکات برای تمرین دادن Triceps:

♦ حرکت Dip:

دیپ کلیستنیکس

این حرکت رو باید طوری انجام بدید که بدنتون صاف باشه، وقتی که به بدنتون زاویه بدید قسمت زیادی از فشار رو به شانه و سینه خودتون منتقل می کنید. با زاویه انجام دادن این حرکت اشتباه نیست، ولی وقتی هدف شما داشتن بازوهای حجیم می باشد بهتر است بدن خود را تا حد ممکن عمودی نگه دارید.

♦ Bodyweight tricep extension:

کلیستنیکس

این حرکت رو میشه روی دیوار، نیمکت، با حلقه ی ژیمناستیک یا هر جای دیگه انجام داد. 

♦ Diamond Push Ups:

شنا الماسی

حرکات برای تمرین دادن Biceps:

♦ Chin Ups:

چین آپ کلیستنیکس

این حرکت علاوه بر عضلات جلو بازو روی عضلات کمر هم تاثیر گذار خواهد بود، بهتر است این حرکت رو آروم و آهسته انجام بدید، بخصوص وقتی که حین بالا رفتن هستید. بعد از خستگی عضلات کمر قادر به انجام این حرکت نخواهید بود، در اون صورت حرکت بعدی رو انجام بدید;

♦ Inclined Chin Up

چین آپ

تمرینی هست که از قلم افتاده باشه؟ تو نظرات ذکر کنید

کلیستنیکس انجام ,کلیستنیکس ,رو ,♦ ,بازوی ,قسمت ,این حرکت ,حجیم با ,دو قسمت ,حرکت رو ,کلیستنیکس اینمنبع

کلیستنیکس (استریت ورک اوت) چیست؟

آموزش حرکت بارفیکس (Pull-Up) کلیستنیکس و استریت ورک اوت

آموزش حرکت شنا (Push-Up)

گرم کردن قبل از تمرينات کليستنيکس

افزایش وزن عضلانی با کلیستنیکس

آموزش حرکت Leg Raise کلیستنیکس

بیوگرافی بهادر رزاقی عضو هیات مدیره فدراسیون جهانی کلیستنیکس استریت ورک اوت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرکز خدمات تابلوسازی مرجع آموزش و دانلود برنامه های کاربردی من تلاش میکنم پس هستم elmandgamea بهترین رمان ها farhikhteganweb بازار اینترنتی سوچلما عکس سوچلما گروه مجستیک الکترونیک فروشگاه آنلاین